Co na budowie?

Pojemnik na farbę

Każdy budowlaniec i każdy, kto zajmuje się remontami, budową budynków, mieszkań, wykańczaniem mieszkań nie obejdzie się bez pojemnika, zbiornika na farbę, klej, czy gips. W budownictwie pojemnikiem na te rzeczy nazywa się kastrą budowlaną. Spotyka się ją o pojemności czterdziestu pięciu litrów, być może są też i mniejsze, większe. Podstawa kastry jest prostokątna. Zapewnia ona profesjonalne mieszanie farb, gipsu. Zastępuje niejako tradycyjne wiadro. Kastra posiada specjalne uchwyty, które pomagają w przenoszeniu pojemnika. Może być dostępna w kolorze czarnym. Cena, jaką musimy wydać za zakup kastry waha się w granicach jedynie piętnastu polskich złotych. Kolejnym ciekawym, pomocnym narzędziem dla każdego budowlańca będzie pistolet do kleju. Dzięki niemu w prosty sposób możemy rozprowadzić zawartość kleju w pożądane miejsca na remontowanej powierzchni. Pistolet do kleju budową przypomina zwykły pistolet. Pistolet zasilany jest prądem, którego moc wynosi dwieście trzydzieści Volt. Moc tego narzędzia to sześćdziesiąt pięć Watt.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Nowości

2 komentarze

  1. Bede tu zagladac, jestem pewien. Ciekawe notki (powyzsza jest naprawde swietna), fajny styl… Bardzo dziekuje za wszystkie informacje i nowe spojrzenie na te kwestie.

  2. Nie moge doczekac sie kolejnych wpisow! Przeczytalam juz wszystkie, ale ta jest chyba najciekawsza. Nie spodziewalam sie, ze na taki temat mozna napisac cos naprawde ciekawego. Bede tu zagladac, jestem tego pewna. Gratuluje bloga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *